Sohbet Mirc Radyo Haber Video Sitesi Hoşgeldiniz.. Bugün

Bizi Sosyal Ağlarda takip edin
twitter
twitter
twitter

Ana Sayfa Teknoloji Facebook İşletim Sistemini, Htc ile Tanıtacak 30 Mar 2013 6:39
Facebook İşletim Sistemini, Htc ile Tanıtacak

Burçin Aygün – – Facebook, 4 Nisan tarihinde düzenleyeceği bir konferans ile Android tabanlı özel bir “proje”yi tanıtacağını duyurdu. İlk tahminler Facebook’un meşhur akıllı telefon çalışmasına doğru kaysa da, işin aslının farklı olduğu ortaya çıktı. New York Times’ın özel kaynaklarına göre tanıtılacak olan şey, sanıldığı gibi Facebook Phone falan değil. Bunların aksine sosyal medya devi katılımcılarına FacebookOS ya da Android benzeri bir platformun tanıtımını yapacakmış.

Daha önce HTC ile çalışan ve HTC Status adlı akıllı telefonda parmağı olan şirket, cihazın pek beklendiği gibi bir satış başarısı yakalamamasına rağmen telefon üreticisi ile yine bir araya gelmiş. Dedikodulara göre Facebook bu sefer tasarım ve işletim sistemi, yazılım konusunda çalışmayı yapan taraf olmuş. HTC ise işin donanım kısmıyla ilgilenerek ortaya ilginç bir iş çıkartmış.

Kısacası 4 Nisan günü Facebook Phone’u değil ama, HTC’nin yaptığı ve Facebook’un tasarladığı, Facebook işletim sistemli çok orijinal bir işle karşılaşabiliriz. Gelişmeler için bizi takip edebilirsiniz.

Burçin Aygün – Teknokulis : http: //www.teknokulis.com

sohbet

Sosyal Medya
Yorum Yap

*

    Döviz


Kategoriler
Anket

Bizi Nereden Duydunuz?

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...


Fikstur


ANKARA için Hava Durumu
ANKARA hava durumu

Tarih'de BÜGÜN


Günün Sözü


Sohbet